ecovinyl

Marka ECOVINYL Grupy Poli-ECO to ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji materiałów technicznych opartych na poli(chlorku winylu) (PVC) oraz ponad 20-letnia praktyka w przetwórstwie tworzyw metodą wytłaczania oraz wtrysku. We własnej mieszalni Grupa Poli-Eco produkuje najwyższej jakości suche mieszanki i granulaty, które wykorzystuje do produkcji listew przypodłogowych, obrzeży meblowych oraz wielu innych profili technicznych.
slide
firma
Istnieje już ponad 20 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Od 2011 roku Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. wraz z firmą Unitech widnieją pod wspólną nazwą Poli Eco Group.
slide
jakość
Granulaty produkowane są na bazie ekologicznych stabilizatorów Ca/Zn. O stabilną jakość dba nowoczesne laboratorium badawcze, kontrolujące parametry mieszanek. Każda dostawa granulatu ecovinyl jest opatrzona kartą charakterystyki oraz Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością wg. PN-EN ISO 9001:2008 wydanym przez BUREAU VERITAS CERTIFICATION z zakresu projektowania i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.